הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

אות הוקרה מעיריית רמת גן לבת עמי גורקביץ, רכזת המתנדבים בעיר, "אם לא הם, איפה אני?"

מאת: טליה פז

זו הייתה הפתעה מוחלטת.

בת עמי גורקביץ, רכזת המתנדבים ברמת גן, זומנה ללשכת ראש העיר על מנת להציג את עמותת "ידיד לחינוך" בפני ראש העיר, מר כרמל שאמה הכהן.
בת עמי הכינה חומרים כתובים וחומר על עמותת "ידיד לחינוך", ומאוד שמחה שהמתנדבים מקבלים פרגון והכרה בעשייה ההתנדבותית שלהם ברמת גן.
כשהגיעה ללשכה, מצאה שם להפתעתה את בני משפחתה, נכבדים  מאגף החינוך, ואת נמרוד אקרמן, מנכ"ל "ידיד לחינוך". בעודה נרגשת, נכנס ראש העיר והעניק לה אות הוקרה על פועלה הרב והמבורך כרכזת מתנדבת של קבוצת "ידיד לחינוך" ברמת גן.

בת עמי הייתה נרגשת מקבלת הפנים לכבודה, ובצניעות האופיינית לה אמרה, שאות ההוקרה הזה ניתן לה רק בזכות המתנדבים, "אם לא הם, איפה אני?".

במסגרת תפקידיה, מראיינת בת עמי מתנדבים חדשים, מתאימה ומשבצת אותם לבתי הספר על פי כישוריהם, שומרת על קשר עם ראשי הצוותים בבתי הספר ועוזרת לפתור בעיות המתעוררות, דואגת לארגן טיולים עבור המתנדבים ועוד. בין לבין היא מפנקת את המתנדבים למפגשים קצרים בביתה, כמו שעשתה בחג סוכות האחרון. שלוש פעמים בשנה היא עורכת כנסים למתנדבים, בהם היא דואגת לכל פרט כמו כיבוד עם עוגות טעימות שהיא אופה בעצמה, הפעלות, ברכות ומופע אומנותי.
ללא ספק, בת עמי היא רבת פעילות, והיא שמחה למודעות הגוברת בנושא פעילות המתנדבים ועל כך שאיפשרו להם את קדמת הבמה.

בת עמי פעילה למעלה מעשר שנים ב"ידיד לחינוך" ובשלוש השנים האחרונות היא מרכזת את קבוצת רמת גן בעמותה. היא מרגישה מבורכת להיות חלק מארגון, שמעניק הזדמנות לאזרחים וותיקים, לתת כתף לעשייה  כה משמעותית, התורמת נחת הן לגמלאי המתנדב והן לילדים שנעזרים בהם.

לכתבה במקומון חדשות רמת גן - גבעתיים לחץ כאן