הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

בי"ס אלון- הצוות מתחבק

מאת: שושנה רשף

השמחה רבה ואני שוב כאן בגבעתיים.

בבי"ס "אלון" מתקיים אחת לשנה מפגש חברתי מיוחד. חדר המורים הומה ככוורת: המורות, המזכירות, אבל לא רק. גם המתנדבים מוזמנים ואיך לא? הם כבר מזמן חלק מן החגיגה, כמו בכל השנים עד כה.

המגשים והתבניות גדושים מכל טוב וממיטב המטעמים, מעשה ידי המורות כמובן.

והמורות, כן המורות כל כך צעירות וכל כך יפות. הן גם לבושות בטוב טעם ובהתאם לאופנה. אני לא יכולה שלא לתהות, האם גם אנחנו, חברותי המורות הגימלאיות נראינו כך בעבר, שהרי במבט לאחור ניראה לי שרק אתמול עמדתי בכתה... ואולי לא. נוכח כל השינויים בבתיה"ס מאז וגם במדיה, אולי היה זה עוד בתקופה שלפני המבול.

עדנה, מנהלת ביה"ס פותחת בדברים: "כמה אני שמחה שכולנו פה" ובהמשך היא מודה למורות שבוועד על הטירחה הרבה, ושוב היא לא פוסחת על ברכה למתנדבים ולמתנדבות, אותם היא רואה כחלק בלתי נפרד מצוות המורים בביה"ס.

בין לבין, בתוך המהומה של הנהנים מהחברה ומהתפריט המשובח, מפטפטים וצוחקים. אני קולטת מורה שזה עתה נכנסת. היא מתקבלת בחיוכים ובחיבוקים חמים...מאוחר יותר אני מבינה שהיא נעדרה תקופה. חשבתי לעצמי: זו קבלת פנים המעידה משהו על האווירה בביה"ס.

החלק השני של האירוע היה מופע בשם "באושר ובעושר בנושא זוגיות", בהשתתפות שי אביבי ומיכל ליבדינסקי, וזה כבר סיפור אחר לגמרי.

לתגובות נא לחצו כאן

תגובות רלוונטיות שתתקבלנה למייל זה, תתפרסמנה באתר "ידיד לחינוך".