הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

במעמד ראש העיר של פתח תקוה, איציק ברוורמן, נפרדים מאבי הררי רכז "ידיד לחינוך" בעיר

מאת: דליה הררי

בסוף חודש יולי נערך בלשכתו הצנועה של ראש העיר, עו"ד איציק ברוורמן, טקס פרדה מאבי הררי רכז ידיד לחינוך בפ"ת.

במעמד זה נכחו ראש העיר, מנהלת האגף לחינוך יסודי גב' סיגלית הילל יאראק ומנהלת מנהלת האגף שירותי חינוך, הגב' יוספה קין, הממונה מטעם העיריה על פעילות המתנדבים.

אבי בלווי רעייתו דליה, המסייעת לו ותומכת בו לאורך כל השנים, הגיעו לטכס בראש קבוצה של תשעה מתנדבים ותיקים, שפעילותם לאורך שנים ראויה לציון.

ראש העיר גילה ענין רב במתנדבים ובאמצעות סבב של היכרות, ביקש לשמוע על הרקע של כל אחד.

כשהגיע תורו של אבי, שפתח בדברי הערכה והוקרה לקבוצת המתנדבים, המלווים אותו, הוא הדגיש את הייחוד והמיוחד של כל מתנדב. עם זאת, לדעתו, המאחד גדול מהייחוד והמשותף ביניהם גדול מהשוני כל כך, הוסיף, שהמניע המשותף לכולם הוא האהבה הבלתי מסויגת לתלמידים והאמונה המלווה אותם, שכל ילד זקוק לפחות לאדם מבוגר אחד המאמין בו.

אבי משוכנע, שהמתנדבים מגייסים את כל כשרונם ויכולתם, כדי להיות אותו מבוגר המאמין ביכולת התלמידים. הוא המשיך והציג  את "האני מאמין" שלו, וחזר והדגיש, שהמטרה העיקרית של המתנדבים, היא לאתר ולטפח את החוזקות של התלמיד, להשתמש בהן ולמנף אותן גם למחוזות חדשים ומאתגרים יותר. לדעתו, גישה כזו תסייע לפתח את תחושת המסוגלות של התלמיד ותעניק לו ביטחון ואמונה ביכולת שלו.

אבי חזר והדגיש שהייתה לו הזכות להקים את הקבוצה ולעמוד בראשה במשך שמונה שנים, ולבסוף הודה באופן אישי ליוספה קיין על שיתוף הפעולה ההדוק ביניהם ועל הסיוע שלה ושל צוות עובדיה.

ראש העיר הודה לאבי ולמתנדבים על תרומתם הרבה לתלמידים במערכת החינוך בעיר. הוא הרעיף עליהם ברכות רבות והעריך את מסירותם, את התמדתם ואת אהבתם לילדים.

גב' סיגלית הילל יאראק הדגישה את תרומתם הייחודית של המתנדבים לבתי הספר וסיפרה על ההוקרה וההערכה שמנהלים ומורים רוחשים לפעילותם המסורה.

 לסיום, העניק ראש העיר לאבי תעודת הוקרה ותודה על פעילותו, ויוספה הגישה פיסלון, המבטא את מערכת היחסים הקיימת בין הנותן למקבל, בין המחזק למחוזק.