הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

בעקבות שירי אהוד מנור בבנימינה

...בורכנו במזג אויר לפי הזמנה, לא חם מידי ולא קר וגשום, סיירנו במושבה במשך שעתיים וחצי, האזנו לסיפורים מעניינים בנקודות צומת ששימשו את אהוד לכתיבת שיריו...

בעקבות שירי אהוד מנור בבנימינה


ב- 27 למרץ יצאה קבוצת קדימה-צורן לבנימינה.
המסלול: בעקבות שירי אהוד מנור במושבה בנימינה, מפגש סדנא עם עופרה –הנושא התנדבות-מילוי משוב, וארוחת צהרים במעין צבי.

בורכנו במזג אויר לפי הזמנה, לא חם מידי ולא קר וגשום, סיירנו במושבה במשך שעתיים וחצי, האזנו לסיפורים מעניינים בנקודות צומת ששימשו את אהוד לכתיבת שיריו,  הסיור לווה בטייפ מזמר את שיריו של אהוד מנור, מעבר לשירים בתכניה שחולקה, מה שסחף את החבר'ה לשיר כל הדרך, כך שאנשי המושבה ראו קבוצת מטיילים הולכים ושרים את שיריו של אהוד, במצב רוח מעולה,

גם הוותיקים והמבינים בשיריו של אהוד מנור, הופתעו לשמוע סיפורים מרתקים שלא היו מוכרים להם. הייתה זו חוויה לראות את המתנדבים נפרדים ממיכל בחיבוק ובתודה על חוויה כל כך מרגשת.

 

את מפגש הלימודי קיימנו במעין צבי, מול נוף משגע, כובדנו בשתייה קלה, המפגש ארך שעה, עד השעה 13: 00 התיישבנו סביב שולחנות חגיגיים, הרמנו כוסית לחג שמח, לאחר מכן הוגשה ארוחת צהריים במזנון מגוון, שופע כל טוב ומאוד טעים.

לסיום קיבלו המתנדבים שי לחג, ערכת מטעמים לחג שכללה: צנצנת חרוסת, צנצנת תה "אהבה" וקופסת שוקולד מעולה מעוצב בעבודת יד, לשי צורף שובר כניסה חופשי במפעל המרציפן כל זה של חברת גלילי'ס, ארוז בתוך שקית ממוחזרת מניר עיתון מעשה ילדים בעלי צרכים מיוחדים .

 

סיימנו את הסיור עם שיר בלב ועם טעם של עוד.