הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

המלאכיות של רינת

מאת: רעיה סול

כשאנו, המתנדבים, מקבלים מילה טובה על פועלינו, הן באירוע רב משתתפים והן בארבע עיניים, אנו תמיד טורחים ומציינים שהנתינה היא הדדית, והחיבוק, התודה וההערכה, בעיקר מהתלמידים, הם שכרנו המלא.

ולמרות כל הנאמר, כשמתקבלת הערכה ממשים ומוחשית, היא בהחלט מחממת את הלב.

לרינת, היועצת בבית ספר "אסיף" שבמודיעין, (עליה כתבתי במדור בשנה שעברה), יש אחות תאומה, שירי, ורינת הרבתה לספר לאחותה על פועלנו, ומן הסתם על הערכתה אלינו. שירי היא בעלת חנות וסדנה ליצירה, ובקשה לארח אותנו, המתנדבות, ליום יצירה בסדנה. ביום ששי האחרון רינת אספה את כולנו במכוניתה, ויחד נסענו לגבעתיים. בכניסה לסדנה התנופפו בלונים צבעוניים ושלט: "ברוכות הבאות – המלאכיות של רינת".

אחרי היכרות, קפה וסיבוב קצר במקום, התיישבנו סביב שולחן שסודר מבעוד מועד, וכמו תלמידות חרוצות וממושמעות הכנו עבודה קטנה וחביבה. משך יותר משעתיים בחרנו דפים וסרטים צבעוניים, מדדנו, קפלנו, גזרנו, חתכנו, הדבקנו וקשטנו עד המוצר המוגמר - קופסה חמודה עם מעמד מיוחד, תוך שימוש בכלים שונים ומשונים שלא הכרנו עד אז. גם החברות שטענו שיש להן ידיים שמאליות יצאו עם יצירה יפה ואסתטית.

נפרדנו בחיבוקים ונשיקות, כשבידי כל אחת יצירתה, ובלב כל אחת שמחה ותחושה נהדרת.

הנה מה שכתבה לנו שירי לאחר הביקור :

     
 

"התודה הגדולה מגיעה לכן מלאכיות נפלאות, על הנתינה, המסירות והנדיבות שלכן עם הילדים בבית הספר. לא מובן מאליו כל הטוב והאור הזה שאתן מפיצות. מקווה שהסדנה היום עשתה גם לכן בוקר נעים וטוב, אני נהניתי מאד בחברתכן. שבת שלום ומבורך לכל אחת מכן.

שירי."

 
 
 
 

הסדנה של שירי נקראת made by hand.  רחוב כורזים 5 גבעתיים