הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מנהלת ביה"ס "בן צבי" בנס ציונה מציעה שהמפגש בין צוות ההוראה למתנדבים בערב חנוכה יהפוך למסורת

מאת: איזה סורוקין

מפגש בין צוות ההוראה של ביה"ס "בן צבי" לבין מתנדבי "ידיד לחינוך" בנס ציונה נערך ביום ראשון, ערב חנוכה בהפסקה הגדולה, בחדר המורים של ביה"ס.

מטרת המפגש הייתה "ניראות". המטרה: שכל צוות ביה"ס, יכירו אותנו וידעו מה כל מתנדב/ת עושה במסגרת ההתנדבות בביה"ס.

המפגש התקיים בנוכחות כל צוות ההוראה, המנהלת, הסגנית (שהיא גם המורה המקשרת), רכזת "ידיד לחינוך" - חנה ורשביאק וסגניתה- חנה אבידור. אנחנו, המתנדבים, היינו המארחים, וגם הבאנו את הכיבוד למפגש.

כל אחד מהמתנדבים הציג את עצמו, סיפר מאיזה רקע הוא בא ובאיזה תחום הוא מתנדב בביה"ס.

המנהלת – הגב' אורלי דרעי, נשאה דברי ברכה והוקרה על פעילותנו, מסירותנו וההשקעה הרבה בחינוך. היא ברכה את הרכזת שלנו חנה ורשביאק, על זכייתה בתואר המתנדבת המצטיינת הארצית. "חג החנוכה" אמרה, "הוא חג של הפצת האור. חג האור, הוא הזדמנות נהדרת להוקיר ולהודות לך בשם צוות בית הספר. הכנסת למשפחת "בן צבי", קבוצה מדהימה של ידידים, שהינם כיום שותפים משמעותיים בבית משפחת "בן צבי", אנשים מלאי ניסיון חיים, מקצועיות, ערכיות, רגישות, ויכולת נתינה ואהבה. אנשים שבתבונה רבה נכנסים לעולמו של כל ילד, פורטים על נימי ליבו ומשפיעים. את הקבוצה המדהימה הזו, את מנהיגה".

השי הקטן, שקבל כל מתנדב - נר דקורטיבי בצרוף ברכת תודה על כך שאנחנו עוזרים להדליק את אורם של תלמידים רבים בסבלנות התמדה ואהבת אין קץ, ביטא את תחושת הצוות.

המאמצים להביא לקיום המפגש נשאו פרי. מנהלת ביה"ס הציעה שהמפגש בין צוות ההוראה למתנדבים בערב חנוכה יהפוך למסורת במשפחת "בן צבי".