הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

הפנינג שנתי למתנדבי אזור גמא

מאות ממתנדבי "ידיד לחינוך" באזור השפלה השתתפו ביום שיא חווייתי כחלק מתכנית שנתית של גיבוש חברתי והעשרה

מזג אוויר בהזמנה, השמש הפציעה ליום אחד וחייכה אלינו בגדול. 7 מסלולי טיול מרתקים, שונים לכל אחת מהקבוצות באזור, "ההר הירוק תמיד", ובעיקר 350 מתנדבים, שהשכימו קום נמרצים ושמחים ליום של הנאה. כבר בדרך שרו שירים שמחים משירונים שהוכנו מראש, ויצאו לכרמל עם שיר בלב.

350 מתנדבי ידיד לחינוך מקבוצות ידיד לחינוך באזור השפלה – גומא השתתפו ביום שלישי 25.3.3019 ביום שיא חווייתי ומעשיר שתרם לגיבוש חברתי ולאחוות יחידה.

המתנדבים הגמלאים אשר הגיעו מקבוצות ידיד לחינוך השונות ברחובות, בנס ציונה, בראשון לציון, בבת ים, בחולון, במזכרת בתיה, בקרית עקרון, בלוד וברמלה, נהנו מטיול באזור הכרמל במזג אוויר מושלם, מארוחת צהריים ומההופעה "שירים מבית אבא" של הזמרת ורדינה כהן. אך יותר מהכול, נהנו המתנדבים לפגוש את חבריהם מהרשויות המקומיות הסמוכות ולראות מול עיניהם את העוצמה האדירה של מאות מתנדבים גמלאים, אשר פוקדים את בתי הספר על בסיס קבוע לאורך כל שנת הלימודים ותורמים למערכת החינוך ברשויות המקומיות השונות אלפי שעות התנדבות של גמלאי ותלמיד.

נמרוד מנכ"ל ידיד לחינוך: "אתם עושים קסמים, עולם התעסוקה אומר לכם די. אבל יש פה עוצמה אדירה ומכל העוצמה הזו נהנית מערכת החינוך.

זו הזדמנות שלנו להזכיר את ההתנדבות וזה לא מובן מאליו. כל אחד מכם בוחר להקדיש כל שבוע בוקר אחד לטובת תלמידים, זה לא מובן מאליו. הארגון הזה הוא מטעה, נשמע שהארגון ישנוני כי זה גמלאים מתנדבים אבל כמה כוח ואנרגיה וידע יש בו, אתם דוגמה והשראה עבורי ועבור הקהילה, צוותי ההוראה, השכנים, החברים שלכם ובני משפחותיכם, ידיד לחינוך זו קהילה של 3500 איש אבל עדיין קצה הקרחון. 

הערכתי לשלומית רוט נבון, מנהלת מטה אזור השפלה ולרכזות קבוצות ידיד לחינוך באזור השפלה. 

ואיך אפשר בלי מצגת פרגון לצוות השפלה – גומא הנפלא.

 

לאלבום התמונות לחץ כאן