הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

חנה ורשביאק, רכזת המתנדבים בנס ציונה מקבלת את "אות שר הרווחה" ואת "אות ראש העיר לנשים פורצות / מובילות דרך"

______________________

כותבת אורה גולן, כתבת "ידיד לחינוך" לשעבר בנס ציונה, לחנה ורשביאק:

חנה יקרה,

התרגשתי עם קבלת הבשורה הטובה על זכייתך ב"מגן שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים למתנדבים מצטיינים".

קבלי את ברכותינו החמות על זכייתך בהוקרה חברתית-ציבורית, לה את כה ראויה.

חנה, מסע ההתנדבות בו את צועדת בעמותת "ידיד לחינוך", בנס-ציונה משנת 2011, אינו מסע של איש אחד כדבריך: "ללא שיתוף הפעולה עם הרשות המקומית, בתי-הספר והמתנדבים, שהם פניה היפות של החברה הישראלית, העושים את מלאכתם נאמנה, מתוך אהבה, מסירות והתמדה, לא היינו מגיעים עד הלום...!

יחד עם זאת, חנה יקרה, את היא זו המובילה ודואגת לשמר את קבוצת המתנדבים בנס-ציונה, קבוצה אשר הרחיבה במשך השנים את מעגל הפעילות שלה והפכה לחלק בלתי נפרד ממערכת החינוך בעיר.

הודות לכושר המנהיגות שלך, לניסיונך עתיר השנים ולאנושיות המיוחדת שבך, את משכילה לטוות בעדינות וברגישות את החוטים המקשרים את המתנדבים ואת שותפי העשייה למארג אנושי אחד גדול הפרוש על קהילת העיר נס-ציונה ומחבק בחום ובאהבה את תושביה ואת ילדיה.

חנה יקרה, זכיתי בהזדמנות מיוחדת במינה להתנדב לצידך במשך 6 שנים ב"ידיד לחינוך" בנס-ציונה, הן כמתנדבת בשכבת הגיל הרך בבית-הספר והן כרכזת הפרסום של הקבוצה בעיר.

לעולם אזכור את יכולת ההקשבה שלך לאחר, את מאור הפנים והסבלנות האין-סופית שבך, את הליווי התומך במתנדבים, את ההשקעה בגיבוש המשפחתי של הקבוצה, תוך העמקת תחושת ה"ביחד" במפגשים התקופתיים, את חשיבותן של ההכשרות המקצועיות למתנדבים, את הצורך בחשיבה "מחוץ לקופסא" ואת מתן ההזדמנות למתנדבים להגשים חלומות, זאת כדבריך: "כדי שנוכל להשפיע, להתנדב ולפעול למען עולם בו לכולנו יהיה טוב יותר!!!"

וכפי שאת נוהגת לומר:
"ההתנדבות אינה סיסמא כי אם דרך חיים."

אנו מאחלים לך עוד הרבה שנים של עשייה התנדבותית עשירה ומהנה, בבריאות טובה.

מכל הלב ובהערכה רבה,
אורה ואריה גולן, מתנדבים לשעבר ב"ידיד לחינוך", נס-ציונה