הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

חשוב לי להתאים לכל ילד את המתנדב שלו, אומרת כרמל ספקטור רכזת המתנדבים מטעם ביה"ס "יהודה המכבי" בתל אביב

אני רוצה לציין לשבח את המחווה של הרמת כוסית ואמירת תודה ע"י אדר ארד, מנהל ביה"ס "יהודה המכבי" בתל אביב, וסגל המורות למתנדבי "ידיד לחינוך", אומר דורון סוסליק, מתנדב בביה"ס.

בכנס מתנדבים שהתקיים ב"יהודה המכבי", הודה אדר, במילים חמות למתנדבים, ואמר כי חשוב לו מאד, שירגישו נעים. הוא סיפר על כרמל ספקטור, רכזת המתנדבים מטעם ביה"ס, ועד כמה הוא סומך עליה בתפקידה החדש במערכת, כשהיא מנווטת את המתנדבים. כרמל עצמה הסבירה את תפקידה כרכזת המתנדבים וכמה חשוב לה להתאים לכל ילד את המתנדב שלו.

אירית רימון, רכזת מתנדבי "ידיד לחינוך" בתל אביב, דיברה על הקשר הטוב עם בית הספר ועם המתנדבים. בדבריה הזכירה מתנדב חדש שציין במיוחד עד כמה הוא מרגיש במקום כמו בבית. המורות שבכיתותיהן ישנם מתנדבים, ספרו על הציפייה של התלמידים לבואם של מתנדבים. אחת המתנדבות שהתנדבה קודם לכן בבית ספר בדרום, סיפרה כי הרגישה שם מאד משמעותית, וכעת, כשעברה לבית ספר בצפון העיר חששה שלא תרגיש כך, אך נוכחה לדעת שאין שוני בין דרום העיר לצפונה בנושא עזרה וקידום התלמידים.

דבריהם של אדר ואירית ביטאו את תחושות המורים והמתנדבים, באשר לחשיבותה של ההתנדבות והכנסת האורחים הנאה בה הם מתקבלים בביה"ס.

הייתה חשובה גם השיחה האישית שקיימה כרמל עם המתנדבים, בה שמעה באופן פרטני הערות ותחושות של המתנדבים. בטוחני, אומר סוסליק, שהדברים יועברו לידיעת אדר.
בסיום המפגש, הוא אומר, "קיבלתי מילדי כיתה ד'2 פלקט ובו תחושותיהם האישיות לגבי. הדברים ריגשוני מאוד, אז תודה גם לבר אילוז ד'2.
פלייסמט שעשוי מברכה אישית שכתבו תלמידים למתנדבים, חולק לכל מתנדב – רעיון מיוחד ויפה.