הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

טיול ליער הקסום

...לאחר פיתולים בשבילי היער הגענו אל המקום הנבחר - קרחת יער קטנה, עצים גבוהים, רוח בריזה קלה נושבת , מעט שולחנות מפוזרים ואספלט שחור חדש מצפה את השביל המוביל לשולחנות...

מתנדבי ידיד לחינוך עורכים פעולת גיבוש ב"יער הקסום"...
 

התקבצנו בשמחה בבוקר חמים ולח בשלהי אוגוסט לשיירת מכוניות כאשר פנינו אל היער הקסום [לא אל השמש העולה..]. לאחר פיתולים בשבילי היער הגענו אל המקום הנבחר - קרחת יער קטנה, עצים גבוהים, רוח בריזה קלה נושבת , מעט שולחנות מפוזרים ואספלט שחור חדש מצפה את השביל המוביל לשולחנות, חנייה בשפע לרכבים קרוב מאוד לשולחנות – החידוש היה הפתעה אפילו למקס שאל נחלתו הגענו.

פרקנו במהירות (שרק הרעב יכול להניע) את הציוד שהבאנו החל במפות שולחן אדומות vnal cnhyc vnxur, ak vtufk vygho afk tjs vcht ktruj, vcuer vnau,p,שלנו מתנדבי ידיד לחינוך. בשולחן השני מקס ואהרון בדקו את ציוד המערכת הקולית והמוסיקה.
התיישבנו לאכול בתיאבון רב ובשמחה רבה...
מקס השמיע משירי התקופה שלנו{הגמלאים} שירים עבריים יפים של פעם, שגם הוסיפו לאווירה ולעיכול שפע המטעמים ולבסוף הצטרפנו לשירה משותפת. בדיחות וצחוקים ואווירה משוחררת אפינה את האירוע.
לסיום היה קינוח "כמו שצריך"  קפה עוגה ופירות עונה.

וכעת החל החלק השני- עברנו לשולחן אחר – שולחן "העבודה" רעיה החלה בתיאור והתווית תוכנית העבודה לשנה הבאה חילקה לו"ז מפורט עם תאריכים,  כאשר בכל פגישה צויין הנושא שיידון. כמובן שנשאר גם זמן  לאפשרות שיבוץ נושאים נוספים על פי בקשת המתנדבים רעיה ציינה שאנו נהיה מיוצגים בחשיפת החוגים של מפג"ש ואירועי היכל התרבות  ביום רביעי הקרוב 21 באוגוסט – באולם עינן שבקניון החל משעה 16:00. הפתיחה החגיגית של השנה תהיה ביום ראשון  8 בספטמבר ב-14:00 במפג"ש פתיחה "מתוקה" לשנה החדשה.

כמו כן יתקיים טיול במסגרת הפעילות למוזיאון הפלמ"ח בהדרכת עמירם – שהוא האחראי בצוות הטיולים. עדכננו את השמות והכתובות על מנת שחיה תוכל לרכז בדף אחד את המיילים של כולם וליצור קשר דרך המחשב.  תוך כדי השיחות הגיעו אורחים לא קוראים , כמה פרות ורועה שגם נהנו מהצל של קרחת היער. הם לא הפריעו לנו אך הוסיפו לאווירה הפסטוראלית.  נשאלו גם שאלות על הפעילות של רעיה וחוויותיה במכבייה. הסיפורים היו מרגשים.
לסיום רקדנו ושרנו  בהנאה ובכיף גדול.
 
אכן היה זה בוקר קסום  המפגש הראשון ביער של קבוצת מתנדבי ידיד לחינוך במודיעין .


התרשמה ורשמה שרה. 
19.8.13