הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

בטקס הענקת מגן ראש העיר חולון למתנדבים המצטיינים, נבחרה "ידיד לחינוך" כקבוצת השנה בעיר

מאת: חנה הופר

נרגשת ומלאת ציפייה הגעתי לטקס. שמחתי לפגוש את חבריי המתנדבים ב"ידיד לחינוך". ידענו שמצפה לנו ערב מהנה ומרגש, אך לא תארנו לעצמנו עד כמה... ראינו שאנו מהווים, מספרית, צבור די נכבד מכלל המתנדבים בחולון וכבר אז רחב ליבינו.

הטקס התנהל בסדר מופתי. אחרי כל הברכות והנאומים של נכבדי העיר, הוזמן כל מצטיין לבמה. לפני קבלת התעודה, סופר ופורט פועלו ואף הוקרן סרטון מתאים. כל אחד מהם זכה לתשואות ובצדק. הייתי מלאת התפעלות מהאנשים האלה שהרצון לנתינה נותן טעם וסיפוק לחייהם ויחד עם זאת עוזר לכל כך הרבה אנשים וילדים בקהילה. פתאום הרגשתי שאולי אינני מתנדבת מספיק. קטונתי ליד האנשים האלה.

ואז, מתוך שורת המצטיינים הוזמנה לבמה גב' תמר ונק רכזת "ידיד לחינוך" בחולון. הרענו לה. עמותת "ידיד לחינוך" נבחרה כעמותת המתנדבים המצטיינת בחולון. תמר סיפרה על הפעילות הענפה והמגוונת של המתנדבים במוסדות החינוך בעיר, ואנחנו חשנו גאוות יחידה. אנחנו נחוצים ותורמים במאמצים ובחום ליבנו וגם זוכים להערכה.

בסרטון שהוקרן על עמותת "ידיד לחינוך" בעיר, הופיעו מתנדבי בית הספר ע"ש אריאל שרון, בהנהלתה של המנהלת רותי קרן. בבית הספר הזה אני מתנדבת ארבע שנים. רותי ידעה לספר עד כמה היא מעריכה ומוקירה את תרומתם של המתנדבים בבית ספרה. נוספה לי ולחבריי בבית הספר עוד טפיחה קטנה על השכם שנתנה לנו קורת רוח וסיפוק.

זה היה ערב מהנה ומרחיב את הלב לעוד התנדבות ולעוד תרומה לקהילה.

מודה בזאת, בשמי ובשם חבריי המתנדבים לראש העיר, מוטי ששון, ולכל המארגנים שתרמו להצלחת הערב.


תמר ונק, רכזת "ידיד לחינוך" חולון, עם המגן והתעודה