הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מודיעין וירושלים מסיימות יחד שנת פעילות

מאת: רעיה סול

אויורת סיום השנה כבר שורה בכל: במתח לקראת התעודות, בתכניות לחופש הגדול, בהדי החזרות שנשמעים מכל עבר.

וכך, זכינו גם אנחנו, המתנדבים, למסיבת סיום מיוחדת. עלינו לירושלים באוטובוס מלא, מצוידים בשי של "ידיד לחינוך" וחברנו למתנדבים מירושלים. התקבצנו כולנו בבנין "בק למדע " היפיפה שבהר חוצבים. המבואה הגדולה בעלת החלונות הענקיים, בצדדים המעליות העגולות השקופות, שתנועתן יוצרת עוד מימד ליופי שסביב, האולם המשמש אכסניה עם ציור מיוחד והתקרה הגבוהה והקעורה, הכל מאד מרשים. התקבלנו בכיבוד, כשברקע מוזיקה ישראלית בהנחיית אקורדיוניסט שבהמשך עורר אותנו לשירה משותפת בליווי שקופיות.


רפו' דוד הרמןהערב נפתח בדברים מפי רבקה אביב, רכזת "ידיד לחינוך" במודיעין, אשר לא כדרכה, התרגשה כל כך מהמעמד, שבקושי הצליחה לסיים את דבריה. עוד נכחו ודברו : נמרוד אקרמן – מנכ"ל ידיד לחינוך, איה- מנהלת אזור ברוש, שרון כץ, אחראית פרסום ושיווק, מויש לוי – סגן ראש העיר מודיעין ומחזיק תיק החינוך בעיר, אליעזר צור – רכז המתנדבים בירושלים, ציפי אלבז - מנהלת תכניות חינוכיות בעיריית ירושלים, אודי אידלמן מקים ונציג "קרן בק", ופרופסור דוד הרמן (בתמונה מימין) שנתן הרצאה קצרה ומאלפת על ראשיתן של מסגרות החינוך בעולם, כיצד ליישם אותן בעולם המשתנה של ימינו, והיכן אנו, המתנדבים, משתלבים ויכולים לתרום את חלקנו. לסיום, שתי מתנדבות חלקו את חוויותיהן בהתנדבות.

 

זכינו בהופעה חביבה של תלמידי ביה"ס "אגרון" מירושלים בכמה קטעי נגינה של כלי נשיפה.


תלמידי בי"ס אגרון במופע כלי נשיפה
 

הדובדבן של הערב היה, כשבמהלך השירה המשותפת, קם אריה דגן ממודיעין והזמין את רכזת מודיעין, רבקה אביב לריקוד ולס. הם רקדו בחן ובקלילות לקול מחיאות הכפיים של הקהל.

היה זה ערב יפה ומרגש, שבמהלכו קבלנו חיזוק מכל הדוברים על עבודתנו בבתי הספר.

חן, חן למארגנים, נצבור כח לקראת השנה הבאה.


המתנדבים ממודיעין

נמרוד אקרמן, מנכ"ל "ידיד לחינוך"; מויש לוי – סגן ראש העיר מודיעין ומחזיק תיק החינוך בעיר ורבקה אביב רכזת מודיעי