הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מפגש סיום השנה תשע"ו - פתח תקווה

את מפגש סיום השנה קיימנו בשעות הערב באולם בית המתנדב.

זו השנה השלישית שאנו ממשיכים במסורת זו ורותמים את כל המתנדבים לקחת חלק פעיל בביצוע האירוע. לשמחתנו ההשתתפות הייתה גבוהה מאוד.

כיבדו אותנו בהשתתפותם שותפים, המסייעים לנו לאורך כל השנה: יוספה קין-מנהלת האגף לחינוך ורווחה חינוכית בפתח תקווה, שדאגה להכנת תעודות לכל המתנדבים ותקצבה את האמן שהזמנו.

הייתה גם רונית זכאי-המפקחת על בתי-הספר. רונית רואה את פעילותנו בחיוב רב, תומכת ומעודדת את הרחבתה במרבית בתי הספר שבעיר. לאחרונה אפילו גייסה עבורנו מתנדבת חדשה.

והייתה שולרית קנטור-מנהלת בית הספר ביאליק – נציגת המנהלות שבבית ספרה פועלים 10 מתנדבים מסורים ומתמידים . שולרית בראייתה החינוכית הכוללת והרחבה, השכילה להשתמש בפעילות שלנו כמשאב רב משמעות, הנותן מענים לצרכים מגוונים של תלמידים שהמערכת הפורמלית מתקשה להציע.

 עופרה דרורי -סמנכ"ל ההדרכה של ידיד לחינוך, לא הגיעה למפגש על תקן של אורחת, היא באה לעבוד. בזמן קצר הצליחה להעביר למתנדבים את המשובים והעיקר לקבל אותם בחזרה מכולם ממולאים. לזכותה יאמר: לא ראיתי מתנדב אחד שניסה להתחמק ממילוי המשוב ...

 

על המפגש כותבת דליה, רעייתו של אבי, רכז המתנדבים בפתח תקווה:
"אישי אבי הזמין אותי למסיבת הסיום של המתנדבים וגייס אותי לתרום את חלקי בהכנת כיבוד ובעיקר בקישוט האולם. נעניתי בשמחה והלכנו יחד לראות את המקום. בהגיעי לשם ראיתי מקום משעמם, חשוף וחסר חיים. האתגר שעמד לפני היה כיצד להפוך אותו לחגיגי, שמשרה אווירה חמימה ומזמינה בערב המסיבה. החלטתי שאני זקוקה להרבה צבע, הרבה ירק והרבה אור

השתמשתי בחומרים שיש לי בבית ובסביבה הקרובה לביתי.

בערב המסיבה, הגיעו אט אט המתנדבים, לבושים יפה ונושאים בידיהם מטעמים מעשה ידיהם, שהכינו ברצון והרבה אהבה. הם נכנסו לאולם חגיגי מלא צבע וטובל בהרבה ירק. הקירות והשולחנות מעוטרים בבדים צבעוניים. אגרטלים עמוסי ירק נראו בכל מקום. יוכבד ואסתר קבלו את הבאים באופן אישי בחיוך, בחום ובאהבה וסייעו להם למקם את הכיבוד על השולחנות .

כאשר התמלא האולם, הודלקו בידי המתנדבים 100 נרות צפים שהוצבו בכל מקום: על המדפים ועל כל השולחנות הערוכים ועמוסים בכיבוד כיד המלך. האולם היה מלא עד אפס מקום. המפגש היה מאוד מרגש, האווירה הייתה חמימה ומלבבת והמקום נראה חגיגי וקסום.

את האירוע פתח אבי, רכז המתנדבים. הוא הציג את האורחים ואת תרומתם המיוחדת לפעילות הקבוצה בפתח תקוה.

האורחים המכובדים נשאו דברים מרגשים בשבחם ובתרומתם של המתנדבים למערכת החינוך בעיר .ארוחת הערב הייתה יפה למראה וערבה לחיך, עם תשומת לב לדתיים שבקבוצה".

החלק האמנותי של הערב כלל מופע טלפתיה ושעשועונים נושאי פרסים מגוונים אשר כל החברים השתתפו בהם. נראה שהרבה מחשבה ועבודה הושקעו בהצלחת המפגש.