הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מפגש סיום פעילות שנת תשע"ה

מסכמת: רכזת לוד, בת שבע לוי

מפגש סיום שנת הפעילות בלוד התקיים השנה בביה"ס "המעפילים", כיוון שמתנדבים בו תשעה מתוך חמישה עשר המתנדבים של הקבוצה, וכן לציון פרישתו של שמעון קולט, שהתנדב בבית ספר זה.

פעילותו של שמעון תרמה רבות הן לבית הספר בו פעל כמורה לאנגלית, והן לקבוצת המתנדבים בה היה חבר. הוא ליווה את הקבוצה למוזיאון יוצאי הודו, והדריך את הקבוצה בכל הנוגע לקהילת יוצאי הודו בלוד. לאחר ארבע שנות פעילות נאלץ שמעון להפסיק את פעילותו עקב קושי בתנועה.

במפגש נכחו מנהלת בית הספר, הגב' מלי פרץ, אשת הקשר והיועצת, הגב' חנית סביליה-שקלים, וכן נציגת עיריית לוד, הגב' שרה הריש.

מנהלת בית הספר והיועצת התייחסו למערכת היחסים החמה וההדוקה הקיימת בין המתנדבים לבית הספר. המתנדבות יעל שרמן ואסתר קליינמן מבית הספר "גני אביב" סיפרו על פעילותן ועל העזרה שהן מושיטות שם למורות הכיתות הנמוכות, ואילו המתנדבת דבורה אייזנברג סיפרה על עבודתה המיוחדת באמנות בבית הספר "לוי אשכול", והציגה את ציורי הילדים אותם היא מדריכה, לקראת תערוכת ציורי ילדים בעיר טור בצרפת (על פעילות מיוחדת זו תבוא כתבה נפרדת).

בנימה אישית עלי לציין כי הקבוצה מגובשת ביותר, למרות הגיוון של מתנדביה. כולם נשמעים מרוצים מעבודתם, מדברים על כך בשמחה ובהנאה, והרגשתם טובה. סוכם כי יש מקום להגדיל את מספר המתנדבים, ולכך מועדות פנינו בשנה הבאה.

מימין לשמאל: שמעון קולט - המתנדב הפורש, אשת הקשר חנית סביליה שקלים, מנהלת בית הספר מלי פרץ, ואנכי