הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מפגש סיום של מתנדבי גבעתיים

מאת: שושנה רשף

ושוב עברה שנה. נכנסתי לאולם בבית ראשונים שהיה מסודר שורות שורות.  מכיון שהקדמתי, הרווח היה שלי. זכיתי לראות את המתנדבים מגיעים, כולם עם חיוך רחב, כולם שמחים לקראת כולם, וידיים פרוסות לחיבוקים. כאלה הם מתנדבי "ידיד לחינוך" ומתנדבי סב/סבתא גן, שהצטרפו אלינו.

את הבוקר החגיגי הזה לסיום שנת ההתנדבות, פתחה  יונה זילברמן ה"אמא" של "ידיד לחינוך" בגבעתיים. העירייה אוהבת אותנו היא אומרת, וזאת נוכח העזרה והתמיכה של עיריית גבעתיים ב"ידיד לחינוך". לראיה, היא אומרת,  " כל "חשובי העיר" באו  לברך אותנו .

ראש העיר, רן קוניק, מזכיר בראשית דבריו את לכתה של קארין עמיאל ז"ל, שהייתה אחראית על המתנדבים בעיריית גבעתיים, איתה הוא עבד כ - 20 שנה. "כולה לב היתה" הוא מוסיף.

בהמשך אומר קוניק שייחודה של גבעתיים הוא בעזרה ובתרומה. הוא מבין את הסוד של עשיית טוב לאחרים,  קל וחומר כשמדובר בעבודה עם ילדים.

בני רייך, סגן ראש העיר והממונה על הרווחה והגימלאים. מוסיף ואומר כי "ידיד לחינוך" הוא אחד המובילים בין אירגוני ההתנדבות בעיר. הוא  מודה מכל הלב למתנדבים ורואה בעבודתם עבודת קודש.

מירי פרחי, מנהלת מנהל הרווחה מצטרפת לברכות  ומציינת  את זיוה אופיר,  המובילה  כבר 15 שנה את פרויקט  סב/ סבתא גן. ובסיוע העירייה  דואגת למתנדבים שלה  בהכוונה, בשיבוץ, ובמעקב אחר העבודה.

מנכ"ל "ידיד לחינוך", נימרוד  אקרמן, מספר על פעילות העמותה כפרויקט ארצי – שלושים ושנים ישובים, ומציין ואת תרומתם המבורכת למערכת החינוך.

פעילות "ידיד לחינוך, בגבעתיים היא מהגבוהות בארץ, הוא מציין, הן מבחינת העבודה הנעשית בכל בתיה"ס היסודיים בעיר, והן מבחינת מספר המתנדבים שמתקרב למאה.

 

החלק הבידורי הופקד בידיה (בפיה) של הקומיקאית אורית רמז, שהנעימה והצחיקה.

נשארנו עם טעם של עוד . נתראה בשנה הבאה . חופשה נעימה.