הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מתנדבי הרצליה נפגשים ב"קפה קפה" לסיכום שנת התנדבות

פעילות "ידיד לחינוך" בבתי הספר בהרצליה החלה לפני חודשים ספורים ביוזמתה ופעילותה הנמרצת של רעיה יעקב. קבוצת המתנדבים גדלה בהתמדה והבוקר, יום ראשון, התכנסנו למיפגש סיום שנת הפעילות הנוכחית שלנו על כוס קפה וארוחת בוקר נינוחה, בארגונה של רעיה.

אורחינו במיפגש היו יו"ר הועד המנהל של "ידיד לחינוך", מר משה רביב, שסקר את תולדות העמותה ופעילויותיה, הגב' אפרת צרפתי, רכזת הקהילה של הרצליה ב' ומר יובל עילם, מנהל המרכז החינוכי "לגלות את העצמה שבך", ששיתף את המתנדבים בעשייתו להעצמה ולחינוך של בני נוער.

מרגש ביותר היה לשמוע על החויות הבלתי אמצעיות של המתנדבים בפעילות עם הילדים בבתי הספר בהרצליה (בשלב זה: בתי הספר: ברנר, ברנדייס ונוף ים), חוויות של נתינה וקבלה שעולה אפילו על הנתינה. המתנדבים סיפרו על ילדים שהתקדמו בלימודים, וילדים שלא רוצים להפרד מהמתנדבת ומחכים בכליון עיניים למיפגש השבועי. היו שם תחושות של שמחה, שגם אנו, הגימלאים, תורמים ונתרמים: "אנו נותנים כוח לילדים- והם נותנים לנו כוח" כדברי אחת המתנדבות.

וחנה, ממתנדבות העמותה בעיר כותבת: "רעיה היקרה, רוב תודות לך על המאמצים להכניס אותנו לתוך בתי הספר, לעשות וגם לראות תוצאות, אפילו אם לעיתים זה בקטן, אבל לאט לאט !!! אני למשל, רק כמה שבועות כאן וכבר רואה ניצנים של שינוי".

קיץ נעים ובריא לכולם ולהתראות בשנת הלימודים הבאה.

ברכות ובהצלחה לרעיה יעקב בתפקיד הארצי החדש כרכזת פרוייקט "ידיד לעולה" ולרכזת הנכנסת בהרצליה, בלהה מור: בהצלחה.

 

תעודת הוקרה שקבלה מתנדבת