הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

סוגרים שנה בעמק חפר

מאת: זהבה הירט

בית ספר "יובלים"

מנהלת בית הספר, הילה לרר, אשת הקשר וצוות המורים של ביה"ס "יובלים" קידמו את פנינו כשהגענו לחדר המורים. המקום היה מעוצב לקראת האירוע שאליו הוזמנו.

צוות המורים ערך שולחן, עליו הונחו מפות, פרחים, עוגות בשלל גוונים וטעמים ושי קטן עם הקדשה אישית לכל מתנדב. גם אנחנו צרפנו לב שוקולד וברכה לכל מתנדב מ"ידיד לחינוך".

להכנת המפגש היו שותפים כלל מורי בית הספר, עובדי המנהלה והתחזוקה.

לקראת השעה אחת החלו לזרום המורים והמתנדבים. חלקם הגיעו מהכיתות בהן התנדבו ולימדו וחלקם מהבית. קבלת הפנים הלבבית, החיבוקים והחיוך הנסוך על פני הצוות והמתנדבים המחישו את המשפט: "אם אין אני לי, מתנדב לי".

האירוע נפתח לצלילי גיטרה. המורה למוסיקה בחר עבורנו כמה משירי ארץ ישראל היפה. לאחר מכן נתבקשו מורים ומתנדבים לספר על רגעים מרגשים במפגש שבין התלמידים למתנדבים.

המנהלת הודתה ושבחה את המתנדבים. ברור לכולם שנתראה בשנה הבאה.

 

בית ספר " משגב"

בוקר ההוקרה למתנדבים היה יזמה של תלמידי כיתות ה' בבית הספר "משגב ". במסגרת לימודי "היזמות" בחרה קבוצת תלמידים להודות למתנדבים השוהים בבית הספר. את המתנדבים פגשו התלמידים במהלך השנה. נוכחותם לא נסתרה מאיש.

המפגש כלל ארוחת בוקר ישראלית ובינגו נושא פרסים שנושאו: "שבעים שנה למדינה". התלמידים שאלו שאלה ובדף הבינגו הייתה התשובה הנכונה. ארוחת בוקר ישראלית הייתה הפרס לכל המשתתפים - אלה שזכו ואלה שלא.

התלמידים  ספרו על תרומת ההתנדבות לבית הספר ולחבריהם, על ההשקעה והרוח שהמתנדב מביא עמו, והמתנדבים הודו למורים המשקיעים זמן, מחשבה ורגש, המאפשרים להם להרגיש שייכים ומשמעותיים.

שמענו על תלמיד שרכש את הקריאה והחל להאמין ביכולותיו, על מתנדבת ששיתפה את התלמידים בחוויותיה כילדה קטנה בירושלים הנצורה בימים שלפני קום המדינה.
קינחנו בברכת המנהלת- איריס גור, "אנחנו מקווים שנהניתם ללמד אצלנו ותמשיכו לסייע לנו עוד שנים רבות".

עזבנו את שערי בית הספר גאים ומאושרים כשבידיה של המנהלת חוברת העשור של "ידיד לחינוך".