הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מתנדבי "ידיד לחינוך" בתל אביב מתכנסים לסיום שנה בנוכחות ראש העיר וראשי מינהל החינוך בעירייה

מפגש סיום שנת הפעילות של מתנדבי עמותת "ידיד לחינוך" בתל אביב, זכה השנה להתייחסות מיוחדת מצידה של העירייה, שהקצתה לו אולם מכובד בקומה השתיים עשרה של הבניין, וכשראש העיר, מר רון חולדאי כיבד את הקהל בנוכחותו בבואו לברך.

עמותת "ידיד לחינוך" בתל אביב מונה כיום שמונים מתנדבים, הפועלים בתשעה עשר בתי ספר והיד עוד נטויה. יחד הם תורמים למערכת החינוך 9902 שעות. את העובדות האלה השמיעה מזל שטורפר, רכזת העמותה בתל אביב, שניהלה את המפגש. המפגש עצמו אורגן על ידי דבורה גנן הממונה על עולים חדשים, בנות שרות לאומי ופרוייקטים, בעזרתן של אולה ואורטל עובדות מחלקת החינוך בעירייה.

דפנה לב, מנהלת מינהל החינוך והספורט, ולאה זיידה, מנהלת המחלקה לחינוך יסודי השתתפו אף הן. נוכחותם של ראש העיר תל אביב ואנשי החינוך המרכזיים בעירייה, מהווים עידוד ואות להערכה למתנדבי העמותה ואכן, רון חולדאי ציין זאת בדבריו.

דפנה לב ולאה זיידה, סיפרו שבראשית דרכן החינוכית שימשה להן כהשראה, דינה בנקלר, מייסדת דרכה הפדגוגית של "ידיד לחינוך". "היא גידלה אותנו", אמרו. במפגש הזה עם "ידיד לחינוך" ועם המתנדבים, נפגשות הדרכים, כשלב וזיידה משמשות בתפקידים מרכזיים במינהל החינוך של העירייה.

"אנו יכולים להביט על הישגינו בעמותה" אמרה דינה בנקלר, "בתחושת סיפוק רב. מלכתחילה הנפנו שני דגלים, הן את דגל הסיוע למערכת החינוך והן את דגל התרומה לאיכות חיי הגימלאים, הוכחנו שזה ניתן".

כל הנואמים דיברו על הקשר המשמעותי ועל הדיאלוג הרגשי שנוצר במפגשים הבינאישיים בין המבוגרים המתנדבים לבין הילדים. את תודת הילדים ותודת ביה"ס ייצגה מקהלת התלמידים של ביה"ס "רוקח" בניצוחה של ילנה ויינר.

 

המצלמה נודדת ממקהלת בית הספר רוקח אל הקהל ואל ראש העיר, מר רון חולדאי, שנכנס תוך כדי שירת המקהלה (מצד שמאל)