הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

"חלק מהילדים יסתדרו אולי בלעדיכם, אבל יש ילדים שלולא המתנדב של "ידיד לחינוך" לא היו מגיעים לנקודה שאליה הגיעו בסוף השנה" סיום שנה בפתח תקוה

מאת: איה קרפיבקה

כנראה שיש קסם מיוחד בחיבור בין עולם המבוגרים בגיל השלישי לבין הילדים... ומה שיפה, שהחיבור הזה מועיל לכולם", אלה הם רק חלק מדבריו של איציק ברוורמן, ראש עיריית פתח תקווה, למתנדבי "ידיד לחינוך" בעיר בסיומה של שנה.

בהמשך הוסיף, ראש מנהל החינוך, רמי הופנברג: "חלק מהילדים יסתדרו אולי בלעדיכם, אבל יש ילדים שלולא המתנדב של "ידיד לחינוך" לא היו מגיעים לנקודה שאליה הגיעו בסוף השנה"

"אתם עושים את הדבר החשוב ביותר- חסד! היכולת לעשות למען האחר שלא על מנת לקבל פרס... הלוואי ועוד ועוד ילדים בפתח תקווה יזכו לסיוע שלכם"

כך סיכמו שנת פעילות בעיר פתח תקווה, לאחר שנה גדושה ומלאה בעשייה.

בין המברכים הנוספים:

הגב' יוספה קין, מנהלת אגף שירותים חינוכיים במנהל החינוך בעיריית פתח תקוה, אורן קמינצקי, מנהל חטיבת ביניים בן גוריון, נמרוד אקרמן, מנכ"ל עמותת "ידיד לחינוך", איה נחום קרפיבקה, מנהלת מטה אזור המרכז (ברוש).

במהלך האירוע המרגש, בין ברכה לברכה, זכו המתנדבים לשמוע קטעים מוזיקליים שונים מלהקת ילדים מקומית ("מקהלת המועדניות") ומאחד מהמתנדבים החדשים בקבוצה, דניאל דנצר, שריגש את כולם בנגינה במפוחית.

ראש מנהל החינוך: "עמותת "ידיד לחינוך" זכתה ברכש מיוחד: עזרא מגד, פעיל וותיק בעיר, פורש התעשייה האווירית, ואין ספק שעם עזרא פעילות ידיד לחינוך תמשיך ותשגשג".

בשנה זו הצטרף עזרא מגד לשורות "ידיד לחינוך" ולקח על עצמו לרכז את קבוצת פתח תקוה. במהלך השנה גוייסו כ- 30 מתנדבים לקבוצת המתנדבים העירונית, אך בתי הספר עדיין מייחלים לעוד ועוד גמלאים.

בהזדמנות זו נעביר תודתנו הגדולה שוב לאירוח הנפלא של מרכז פסג"ה פתח תקוה.