הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

שנת הלימודים החדשה במודיעין

מאת: רעיה סול

פעמוני בית הספר החלו לצלצל באוזנינו עוד לפני פתיחת שנת הלימודים, בהודעותיה של רכזת המתנדבים רבקה אביב על תאריכי המפגשים החודשיים של כל המתנדבים, המשך גיוס מתנדבים חדשים, דיווח על היערכות בתי הספר, פגישות עם מינהל החינוך בעירייה וכן סדנאות שונות שייערכו במשך השנה. חלק מהוותיקים שבינינו כבר יצרו קשר עם המורים והמורות מהשנה שעברה, כך שאווירת תחילת שנת הלימודים ריחפה מעלינו בציפייה לבאות.

מספר חנוך, אחד מראשוני המתנדבים בעיר: "השתתפתי בטקס המרשים בבית ספר "אלונים". כל התלמידים, למעט תלמידי כתה א', ירדו לטקס בצורה מסודרת יחד עם מוריהם החדשים. עשרות רבות של הורים נכחו במקום.

הורי ילדי כתה א', ואיתם סבים וסבתות, ציפו נרגשים ומחייכים.
אחרי ברכות קצרות הוזמנו תלמידי א' , טורים, טורים. יחד עם המורות הם הגיעו בסך, בליווי מחיאות כפיים סוערות של כל התלמידים, הורים ומורים, וכרגיל בטקסים שכאלה עם תקתוקי והבזקי המצלמות (טלפונים בעיקר) - להנצחת המעמד המיוחד הזה.

היו שם הרבה ברכות, איזכור כל המורים, עובדי בית הספר והמתנדבים.

לסיום הוצגה מסכת והצגה על הווי בית הספר.

התרגשתי ונהניתי עם כל הקהל הרב הזה."

התחלה יפה ומרגשת של שנת הלימודים החדשה.

נוסף על 13 בתי הספר בהם יש לנו מתנדבים, נוספו השנה עוד כמה. בימים אלה מקיימת רבקה אביב ישיבות היכרות עם מנהלות חדשות שהתחלפו, עם הצוותים החינוכיים ועם המתנדבים והמקשרים, על השיבוץ, הקשר וכמובן תאום ציפיות של הצדדים.

נקווה להמשך פורה , לשיתוף פעולה הדוק בין המורים, ההנהלה והמתנדבים, עם הרבה נתינה ורצון טוב , קשרים יפים עם התלמידים, ומעל הכול, סיפוק מהנתינה.

שנה טובה